پیام فرستادن
خانه

SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shandong Bouliga Biotechnology Co., LTD.در Qufu - زادگاه کنفوسیوس واقع شده است.این شرکت یک شرکت تجاری است که صنعت و تجارت را با قدرت مالی سازمان مدرن کارآفرینی ادغام می کند.ما استعدادهای تکنولوژیکی پیشرفته، مدیریت پیشرفته و تیم بازاریابی با کیفیت بالا داریم.و شرکت تجاری ادغام صنعت و تجارت با سازمان کارآفرینی مدرن قبلاً تأسیس شده است.کارخانه ما دارای امکانات کارگاهی عالی، تجهیزات تولید درجه یک برای تولید مواد اولیه محصولات دارویی بیولوژیکی در داخل و خارج و آزمایشگاه پیشرفته است.ما عمدتاً خود را به تولید کندرویتین سولفات، اسید هیالورونیک، گلوکزامین هیدروکلراید و محصولات سولفات و غیره اختصاص می دهیم.علاوه بر این، دی متیل سولفون، کلاژن، دکسترین و استویوزید نیز در فروش هستند.ما علم و فناوری را در اولویت قرار می دهیم و اعتبار را با کیفیت خوب به دست می آوریم.محصولات ما در بیش از 30 استان داخلی و حتی در ایالات متحده، کانادا، استرالیا، هند و سایر کشورها بازار خوبی دارد.

شرکت ما مرکز تحقیق و توسعه را با بسیاری از دانشگاه‌های معروف راه‌اندازی کرده است و به مدیریت بالای دعا، کنترل دقیق فرآیند تولید و استانداردهای تصفیه شده خدمات مشتری دست یافته است.ما در حال تکمیل سیستم سود متقابل و برد-برد هستیم.همه کارکنان شرکت ما به گرمی از دوستانی در داخل و خارج از کشور که برای مذاکره برای منافع متقابل آمده اند استقبال می کنند.

این فوق العاده است که دوستانی از راه دور به آنها سر بزنند.

Bouliga Factory

bouligabouligabouligabouligabouligabouliga

test report

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Bouliga در Qufu، زادگاه کنفوسیوس، سرزمین مقدس فرهنگ شرق قرار دارد.برای همکاری بیشتر به بازدید از کارخانه ما خوش آمدید!

 

ما هم از یک تجارت کوچک شروع کردیم.در سال 2009، زمانی که محبوبیت پرکننده های پوستی و محصولات زیبایی شخصی به شدت در حال افزایش بود، ما جایگاه خود را پیدا کردیم و برند Bouliga را ایجاد کردیم.چند سال بعد در سال 2012، تصمیم گرفتیم با ایجاد وب سایت sdbouliga.cn و شروع کار خود با علی بابا، کسب و کار خود را آنلاین کنیم، که یکی از بهترین تصمیمات ما بود.

 

Bouliga به عنوان یک کارخانه و با بیش از 10 سال تجربه در صنعت زیبایی زیبایی، همیشه تلاش بیشتری می کند تا مشتریان ما احساس خوبی داشته باشند.مشتریان ما با تخصص در استفاده از اثر و تجربه، اعتماد دارند که ما بهترین محصولات و خدمات را تولید می کنیم.

 

اکنون ما یک تامین کننده طلا هستیم که توسط SGS به مدت 10 سال تأیید شده است و مشتریان وفادار زیادی در سراسر جهان داریم.بولیگا به دلیل همکاری دائمی و سازنده با کلینیک ها و تماس های مستقیم با پزشکان و آکادمی های زیبایی، به شرکت عمده فروشی بین المللی تبدیل شده است.

SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD.
1 2 3 4 5 6 7 8
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : بولیگا

تعداد کارمندان : 40~50

فروش سالانه : 5000000-8000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها چین SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها چین SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها چین SHANDONG BOULIGA BIOTECHNOLOGY CO., LTD. گواهینامه ها